Hotel Praha levné ubytování.jpg
Václavské náměstí  nabízí luxusní 5ti hvězdičkové ubytování hodinového typu. Ubytování je určeno pro milence, páry, jedince a skupiny, které hledají soukromí pro nerušené chvíle. K ubytování nabízíme tři standardně vybavené zrekonstruované pokoje (TV, DVD, rádio, sociální zařízení) nebo nový pětihvězdičkový luxusní milenecký azyl.
Milenecký azyl Václavské náměstí.jpg
Mileneckého Azylu 5P. non stop Jsme tady pro Vás otevřeni Non Stop. A kde nás najdete? Milenecký Azyl 5P leží jen pár kroků od náměstí Kinských na Praze 5 - Smíchově, v ulici V lesíčku 8.
Milenecký Azyl 5P Non Stop.jpg
Milenecký azyl můžete využít jako hodinové, celodenní, ale i víkendové ubytování ve dvoulůžkových pokojích, které jsou nadstandartně vybavené. Ubytování u nás je se zaručenou diskrétností, proto většinou slouží pro páry, které diskrétnost vyžadují, ale je určen i pro jedince, kteří mohou milenecký azyl využít i jako ubytování.
Milenecký azyl Flóra.jpg
Milenecký azyl v Praze nebo potřebujete prostor na hodinu či levné ubytování na noc ? Malý, ale útulný hotel s hodinovou sazbou v Praze to je Milenecký Azy lJičínská 10 , který netrpělivě čeká na Vás. Nachází se v klidné ulici pár minut od rušného nákupního centra Flóra.
Milenecký azyl Jičínská 10.jpg
Milenecký azyl Praha 3 Naším hlavním cílem je Váš příjemný pocit, který budete mít na Milenecký azyl Praha 3 jak při, tak i po návštěvě našeho Milenecký azyl Praha 3 Návodem na tuto spokojenost je vždy milá a ochotná obsluha a plně vybavené komfortní pokoje. Můžete si zde vybrat ze široké nabídky nápojů, jak alkoholických, tak i nealkoholických.
Milenecký azyl Praha 3.jpg
Milenecký azyl Ubytování v podobě milenecký azyl slouží především párům, ale i jedincům, jako hodinové, celodenní i víkendové ubytování. Milenecký azyl jsou tím pravým místem pro milenecké páry, kteří hledají dobře vybavené, příjemné a naprosto diskrétní prostředí pro svá intimní setkání.
Milenecké azyly Praha.jpg
Milenecký azyl VIP Dovolujeme si vám představit náše milenecký azyl,který jsou v centru Prahy milá a ochotná obsluha a plně vybavené komfortní pokoje. Můžete si zde vybrat ze široké nabídky nápojů, jak alkoholických, tak i nealkoholických.
VIP milenecké azyly v Praze.jpg
Milenecky azyl Mezibranská nabízí diskrétní ubytování hodinového typu. Ubytování v Milenecky azyl Mezibranská zaručuje pohodlí, naprosté soukromí a útulné zázemí pro páry, jedince i skupiny za skvělé ceny Milenecky azyl Mezibranská . spadá do kategorie 5ti hvězdičkových hotelů.
Milenecky azyl Mezibranská.jpg
Milenecký azyl s vířivkou Máme pro Vás k dispozici luxusně zařízeni pokoj s vířivkou, ktery splní všechna Vaše očekávání. Hygienické příslušenství je samozřejmostí. Využijte možnosti rezervace pokoje s vířivkou, která je idálním doplňkem příjemně  stráveného času
Milenecký azyl s vířivkou.jpg
Milenecký azyl Nolimit za velmi příznivé ceny. Milenecký azyl Nolimit . Své soukromí najdete Součástí všech pokojů je nové a čisté sociální zařízení s WC a sprchovým koutem nebo vanou. Všechny pokoje jsou vybaveny TV. Pro zpříjemnění je pro vás připravena
Milenecký azyl Nolimit.jpg
Milenecký azyl Praha 5 je kompletně zrekonstruovaný. Stálí klienti mají v našem Milenecký azyl Praha 5  řadu výhod, které jistě ocení. Od zajímavých až po individuální přístup. Toto uvítají především páry, které si zakládají na absolutní diskrétnosti.Milenecký azyl Praha 5
Milenecký azyl Praha 5.jpg
Milenecký azyl Šrobárova  vám nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích v centru Prahy za bezkonkurenční ceny. ubytování je na vysoké úrovní a pokoje jsou moderně luxusně zařízené s výhledem na zeleň. Kromě krátkodobého ubytování nabízí i pronajmutí pokoje na celou noc.
Milenecký azyl Šrobárova.jpg
Milenecký azyl Uhříněves Praha 10 je skutečně stvořen pro každého, kdo hledá chvíli soukromí a intimity. Kdo chce uprostřed každodenního shonu najít okamžik na zastavení se a užití si kouzel, jež život nabízí. A kouzlo Milenecký azyl Uhříněves Praha 10 Nemusí jít jen nebo jak se říká, na jednu noc Milenecký azyl Uhříněves Praha 10 můžete využívat k pravidelným mileneckým schůzkám.
Milenecký-azyl-Uhříněves-Pr.jpg
Nákup Obchody levně praha.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one